День молоді

 

30 червня, неділя

ДЕНЬ МОЛОДІ
Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна і Білорусь відзначають День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 «Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599″ і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».
Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.
Юність і молодість — це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.
Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.
Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Розроблена і здійснюється молодіжна політика. Держава підтримує молоді сім’ї. Розширюються можливості для отримання середньої, вищої, спеціальної освіти. Розвиваються юнацькі та молодіжні клуби та центри. Велика увага приділяється зниженню молодіжного безробіття.
В 2013 році День молоді припадає на 30 червня.

День Конституції

 

Ми раді привітати вас з Днем Конституції України!

Ми щиро бажаємо вам жити у по-справжньому правовій державі і віримо, що добробут — справа рук кожного з нас, як і майбутнє нашої країни — у нашій єдності.

Хоч це свято громадське, ми бажаємо, щоб цей день ви провели у сімейному і дружньому колі і добре відпочили. Бажаємо вам здоров’я і злагоди!

Героїко-патріотичний зліт керівників ЗНЗ м.Києва

19 червня 2013р.

IMG_4198

Відбувся героїко-патріотичний зліт керівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва

 

Зліт був присвячений 70 річчю з Дня визволення Києва і проходив на території меморіального комплексу Лютіжський плацдарм. Дарницький район посів

ІІ загальнокомандне місце.

Але два перших місця вибороли представники нашої школи:

оформлення плацдарму та представлення партизанського загону. Особливо відмічені наш блінжаж «Дарницький плацдарм»  (ідея та основне оформлення вчителя історії і права  Чехлова Геннадія Анатолійовича) та народний театр, який представляли педагог-організатор  Коломицька Тетяна Володимирівна  та Гайовий  Сергій Володимирович. Дарницький  район також був найкращим у приготуванні обіду. Одливанка, яку готувала директор нашої  школи Щенявська Наталія Борисівна,  вдалась на славу. ВІдмітили чудову підготовку до зльоту начальник департаменту освіти Добровольська О.М. та заступник міністра освіти, молоді та спорту В.О.Огневюк

ТАК ТРИМАТИ!

IMG_5408

IMG_4133

IMG_4271

IMG_4269

IMG_4264

IMG_4242

IMG_4141

23 червня, неділя День Святої Трійці

Після вознесіння Ісуса Христа настав десятий день: це був п’ятдесятий день після Воскресіння Христового. У євреїв було велике свято П’ятидесятниці в пам’ять Синайського законодавства. Всі апостоли разом з іншими учнями Христовими та іншими віруючими одностайно перебували в одній світлиці в Єрусалимі.
Була третя година дня за єврейським рахунком годин, тобто, по-нашому — дев’ята година ранку. Раптом зчинився шум з неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де перебували учні Христові. І з’явилися вогненні язики і спочили (зупинилися) по одному на кожному з них. Всі сповнилися Духа Святого і стали славити Бога різними мовами, яких раніше не знали.
Так Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам; зійшов же у вигляді вогню на знак того, що має силу спалювати гріхи й очищати , освячувати й зігрівати душі.
В Єрусалимі в цей час було багато євреїв, які прийшли з різних країн на свято. Апостоли вийшли до них і стали проповідувати на їх рідних мовах воскреслого Христа. Проповідь так подіяла на тих, хто слухав її, що багато хто повірив і стали питати: «Що ж нам робити?» Петро відповів їм: «Покайтеся і хрестіться в ім’я Ісуса Христа на прощення ваших гріхів, тоді і ви отримаєте дар Святого Духа»
Таких, що увірували в Христа і охоче прийняли хрещення, виявилося того дня близько трьох тисяч чоловік. Таким чином, почало будуватися на землі Царство Боже, тобто Церква Христова.
Православні християни в цей день прикрашають будинки і храми зеленими гілочками, квітами.
Звичай цей йде ще від старозавітній Церкви, коли будинки і синагоги прикрашалися зеленню в П’ятидесятницю в пам’ять того, як при Сінайській горі все цвіло і зеленіло в день, коли Мойсей отримував скрижалі закону. Сіонська світлиця, де на апостолів зійшов Святий Дух, у той час, за загальним звичаєм, теж була прикрашена гілками дерев і квітами.
А ще квітучі гілки нагадують нам про те, що під дією благодаті Божої людські душі розцвітають плодами чеснот.
В 2013 році День Святої Трійці. П’ятидесятниця припадає на 23 червня.

Запрошуємо на навчання до нашої школи

о г о л о ш у є

НАБІР ДО 1 КЛАСУ
наявність висококваліфікованого колектику ,чудове розташування ,великий сад, шкільне подвір’я та стадіон створюють умови як для гарного навчання так і для повноцінного відпочинку.
• Англійська мова з 1 класу
• Друга іноземно мова (німецька або російська) з 5 класу
• Інформатика з 7 класу
• Група подовженого дня до 18.00
• Для першокласників є затишна спальня

також запрошуємо на навчання учнів 2-11 класів
запис до школи відбувається:
понеділок-п’ятниця
з 9.00 до 18.00
Адреса школи:
вул.Вакуленчука, 50-А
довідки за телефоном:
563 99 14
563 99 84
Поруч з м. Бориспільська

Рисунок3Рисунок2

P102072012-14 червня 2013 року

відбувся виїзний семінар педагогічного та учнівського колективів до м.Хорол до Штомпелівської школи І-ІІІ ступенів

Педагоги обмінялися досвідом, а учні —  здобули нових друзів та нові враження. Познайомилися з курортом Миргород, життям та творчістю М.Гоголя.

Дякуємо нашим друзям за теплу та змістовну зустріч

 

Виїзний семінар

Изображение

 

12-14 червня 2013 року

відбудеться виїзний семінар-зустріч колективу спеціалізованої школи № 113 м.Києва з педагогічним та учнівським колективом школи-партнера Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольського району Полтавської області.

В програмі зустічі:

зустріч з Начальником управління освіти Хорольського району Полтавської області

семінар «Акмеологічний підхід у навчально-виховному процесі»

Доповіді:

  1. » Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес сучасної школи» (Щенявська Н.Б.)
  2. «Використання мультимедійних засобів в початковій школі» (Меленна І. А.)
  3. «Здоров’язберігаючі технології » (Петрук Р.В.)
  4. «Формування компетентності та розвиток навичок самостійності учнів на уроках математики» (Босько О.О.)

спільні відкриті засідання методичних об’єднань  вчителів початкових класів, іноземної мови, математики, світової літератури, фізичної культури, інформатики

екскурсія до Хорольського краєзнавчого музею

концертна програма учнів шкіл

Рисунок1