Проект «Енергоефективні школи» запущено!

Проект «Енергоефективні школи» у нашій школі запущено!

Відео з відкриття проекту

Тут Ви можете ознайомитись з агітацією до проекту.

Та з тим, як відбувався запуск проекту.

ВІТАЄМО

Команду учнів з пожежно-прикладних видів спорту та керівника команди Коновала Павла Кириловича,

які посіли IV місце у міських змагання серед 11 команд.
Ми пишаємося Вами!
Так тримати!

Енергоефективні школи

18 жовтня 2013 року о 14.00
в актовій залі

відбудеться запуск проекту «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ШКОЛИ»

керівник проекту вчитель фізики Гребеншикова Олена Анатоліївна555
Запрошуємо взяти участь у проекті

У Дарницькому районі відбулися дитячо-юнацькі, військово-патріотичні ігри «Сокіл» («Джура»)

11 жовтня на території спеціалізованої школи №113 (вул. Вакуленчука, 50а) відбулася щорічна дитячо-юнацька, військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»).
Історія розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України протягом 2003-2013 років. Ця робота проводиться Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Радою козацьких отаманів України та МБУ «Центр Національного Відродження» при сприянні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.
козаки12

Осінь. Природа. Фантазія

Эта галерея содержит 22 фотографии.

щорічний традиційний конкурс виробів з природних матеріалів і в цьому році не залишив байдужих. Дякуємо всім учням за участь, а батькам за допомогу!