РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ МОНІТОРИНГ ЯКОСТІ ОСВІТИ У 5 ТА 10 КЛАСАХ

dddddddddddddddddddddddddddddd

12 листопада

розпочинається моніториг якості середньої освіти в 5 класах основної школи та 10 класах старшої школи — повідомляє портал ОСВІТА.UA.
Згідно з графіком проведення моніторингу, тестування учнів відбудеться у період з 12 листопада до 12 грудня.
Отже тестування у 10 класах з визначених предметів відбуватимуться за наступним графіком:
12 листопада, вівторок — українська мова;
13 листопада, середа — історія України;
14 листопада, четвер – геометрія;
19 листопада, вівторок – біологія;
21 листопада, четвер – алгебра;
26 листопада, вівторок – фізика;
28 листопада, четвер — іноземна мова;
3 грудня, вівторок – хімія;
4 грудня, середа – технології;
5 грудня, четвер — всесвітня історія;
10 грудня, вівторок — українська література;
12 грудня, четвер — географія.
Моніторинг у 5-х класах розпочнеться в середу.
Згідно графіку:
13 листопада, середа – математика;
20 листопада, середа – українська мова;
27 листопада, середа – російська мова;
4 грудня, середа – комбінований тест (Я і Україна (громадянська освіта), Основи здоров’я);
11 грудня, середа – іноземна мова.

11-17 ЛИСТОПАДА 2013 РОКУ — ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

832731af5d81b95ba82de72993209600_XL 3 11 по 17 листопада 2013 року в навчальних закладах відбудеться Тиждень безпеки учасників дорожнього руху, який передбачено Планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Про це овідомляє сайт київського освітнього департаменту.
Звернення Департаменту ДАІ МВС України до учасників дорожнього руху з нагоди проведення тижня безпеки дорожнього руху
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.05.2013 № 545 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року»
План заходів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління Державтоінспекції ГУ МВС України в м.Києві щодо виконання Закону України «Про дорожній рух» та профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму на 2013-2014 роки