26 квітня — День пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія на Чорнобильській АЕС - руйнування 26 квітня 1986 року четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України (раніше — Української РСР). Руйнування мало вибуховий характер, реактор повністю зруйновано, у навколишнє середовище викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Аварія розцінюється як … Читать далее

День Землі

Эта галерея содержит 14 фотографий.

15 березня дляу чнів 5-11 класів школі був проведений концерт, присвячеий Дню Землі. В концерті боали участь студенти інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та представники міжнародної огрінізації МОЗІРОН

З Великоднем!

Вітаємо  зі Великодніми святами!

На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, з приходом християнства. Обидва свята збігалися у часі (весна, рівнодення) і стосувалися відродження життя і надій. З роками чужорідне свято стало частиною місцевої культури, замінивши місцеві звичаї і адаптувавши місцеві обряди й атрибутику.

Ісус Христос, за біблійним сюжетом, воскрес рано-вранці і Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом — ангел небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія МагдалинаДіва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахощами, щоб покрити тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з’явився ангел та сповістив про Воскресіння Господнє.

У «Британській енциклопедії» повідомляється: «Ані в Новому Завіті, ані в писаннях апостольських отців не існує вказівки відзначати свято Великодня. У перших християн не існувало поняття про святість особливих періодів»[1].

У «Католицькій енциклопедії» сказано: «Великдень увібрав у себе велику кількість язичницьких звичаїв на честь повернення весни. Яйце є символом відродження життя ранньою весною… Кролик — це язичницький символ, і він завжди був символом родючості»[2].

«Великдень, як і Різдво… мають у своїй основі сонячний характер, тобто пов’язані із дохристиянською вірою в народження нового Сонця як божества, що є запорукою життя на землі. (…) Отже, Великдень, у своїй першооснові — це свято весни, свято воскресіння землі та природи в цілому до нового життя. (…) Великодні свята українців славні і своїми обрядами, що, без сумніву, є дохристиянськими»[3].

Запрошуємо на навчання

о г о л о ш у є

НАБІР ДО 1 КЛАСУ
наявність висококваліфікованого колектику ,чудове розташування, великий сад, шкільне подвір’я та стадіон, різноманітні гуртки  створюють умови як для гарного навчання так і для повноцінного відпочинку.

• Англійська мова з 1 класу
• Друга іноземно мова (німецька або російська) з 5 класу
• Інформатика з 2 класу
• Група подовженого дня до 18.00
• Для першокласників є затишна спальня

також запрошуємо на навчання учнів 2-11 класів
запис до школи відбувається:
понеділок-п’ятниця
з 9.00 до 18.00

субота

з 9.00 до 12.00
Адреса школи:
вул.Вакуленчука, 50-А
довідки за телефонами:
Поруч з м. Бориспільська

Рисунок3Рисунок2

Екскурсія на ТЕЦ

Эта галерея содержит 3 фотографии.

В рамках пректу «Енергоефективні школи» , компанія ДТЕК організувала екскурсію для учнів нашої школи  на ТЕЦ 16 квітня 2014 року.