Вітаємо з новим 2014-2015 навчальним роком!

Адміністрація школи вітає всіх,

з наступаючим 2014-2015 навчальним роком!

Школа повністю відремонтована та готова відкрити  двері галасливій дітворі, комфортні умови для навчання створені зусиллями персоналу, громадськості, друзів школи та випускників минулих років.

Дякуємо всім, хто долучився до роботи!!!

Адміністрація школи оголошує подяку   батьківській громадськості за допомогу в підготовці школи до нового навчального року.

Протягом літа Вами надано матеріальної допомоги на суму понад 30 000 грн. Дякуємо ЗАТ «Південь» в особі директора Лєтнікова Олександра Вікторовича за матеріальну допомогу в придбанні будівельних матеріалів на суму 2 000 грн.

Дякуємо П/Г «Господар» та керівництву організації, випускникам минулих років нашої школи, Пінчуку М.Л., Гришину М.І. за ремонт стелі першого та другого поверхів школи.

Дякуємо за проведену в бібліотеку школи безкоштовну мережу  інтернет ТОВ «Інтерком Плюс Сервіс» домашня мережа «ХМАРА. NET» та особисто її технічному директору Фодченку Костянтину Олександровичу. Щиро дякуємо технічному персоналу школи під керівництвом Кавуненко Наталії Іванівни за якісну роботу та вболівання за честь школи.

Дякуємо всім за безкорисливу допомогу школі! Нехай зроблені Вами добрі справи знайдуть справжнє визнання!