Допомога героям. Шкільний благодійний ярмарок

Галерея

Эта галерея содержит 12 фотографий.

14 листопада у школі відбувся благодійний ярмарок. НА ярмарку було зібрано  3271 гривню + благодійний внесок від аноніма 100грн, які були передані на лікування бійцю АТО загону «Айдар» Вакуленко Максиму Сергійовичу, який знаходиться на лікування у центральному військовому госпіталі м. … Читать далее

День гідності та свободи

Фото-1293Шановна шкільна родино!

Сьогодні, 21 листопада, минув рік, як з’явилися герої, яких народила Революція Майдану! Саме Майдан став випробовуванням на цінність особистості людини, виміром її гідності.
Президент України, Петро Олексійович Порошенко, підписав Указ № 872, яким в Україні встановлено
21 листопадаДнем Гідності та Свободи.
Цей День відзначатиметься тепер щорічно.
Сьогодні ми вшановуємо мужність тих, хто повстав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору.
А Сотню вже зустріли небеса:
Летіли легко, а Майдан – рида…
І з кров’ю перемішана сльоза тремтіла:
Небесна Сотня в вирій полетіла…

Шановна шкільна родино!
Вшануємо пам’ять загиблих хвилиною мовчання і запалимо свічку героям, які, віддаючи життя, захищали рідну землю від ворога!

Фото-1292 Фото-1291

До уваги батьків!

Незабаром у нашій школі буде проведено турнір з гри «Лазертаг» (отримати інформацію щодо гри можна на сайті: http://brigada.kiev.ua/o-lazertage ). Якщо Ваша дитина бажає прийняти участь, просимо надати адміністрації школи письмовий дозвіл на це.

Гра, яка відбудеться на базі нашої школи, буде безкоштовною для всіх бажаючих учнів.

Інформація щодо дати і часу проведення буде розміщена пізніше.

Вітаємо всіх киян зі святом!

71

Вітаємо всіх

з 71 річницею визволення м. Києва

від фашистських загарбників

 

І буде так, 
Так неодмінно буде:
На сцену вийде 
В орденах дідусь – 
Останній на планеті фронтовик – 
І перед ним 
Люб’язно встануть люди.
Він щиро розповість, 
Солдат бувалий, 
Як захищав
Наш батьківський поріг
Від німчури, від чорної навали, 
Як наше сонце він 
Для нас зберіг…

І піде він
У супроводі пісні, 
З букетом квітів
У безвісну путь…
Запам’ятайте їх, 
Поки іще не пізно, 
Поки вони
Серед живих живуть!

200px-COA_of_Kyiv_Kurovskyi.svg

6 листопада 1943 року відбулося визволення столиці нашої держави, міста Києва, від фашистських загарбників. Ця історична подія отримала назву «Битва за Київ».

Битва за Київ  — великомасштабна битва Червоної Армії та Вермахту 3-13 листопада 1943 року. В радянській військовій історії відома як Київська наступальна операція.  З радянського боку в бою брали участь війська Першого українського фронту під командуванням генерала Ватутіна та Перша окрема чехословацька бригада.

8 травня 1965 року Київ було визнано містом-героєм. Місто-герой — почесне звання міст з часів існування СРСР, яке було надано 12 містам і одній фортеці. Це звання їм присвоєно після Німецько-радянської війни.

Цікаві факти

Неофіційним гімном міста є пісня «Як тебе не любити, Києве мій!» яку в 1962 написав композитор Ігор Шамо на слова Дмитра Луценка. Півострів Київ в землі Грема, Антарктида, названий на честь міста Києва. На честь Києва названо астероїд 2171 Київ.