Ой хто, хто Миколая любить

17 грудня за участю театру «Олімп» відбулося представлення мюзиклу «Ой хто, хто Миколая любить». Таким чином шкільний театр привітав усіх учнів та вчителів зі святом Святого Миколая. Пропонуємо Вам переглянути відеозапис цього мюзиклу:

Зі святом Миколая!

19 грудня учні нашої школи в черговий раз відвідали Дарницький реабілітаційний центр для дітей з обмеженими можливостями, аби привітати їх зі святом Святого Миколая. Цього разу ними була представлена вистава «Ой хто, хто Миколая любить».

Від імені адміністрації школи вітаємо і всіх вас з цим святом. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, а також миру в ваших оселях.

Андріївські вечорниці

Шкільний театр «Олімп» разом з адміністрацією школи та вчителями привітав усіх зі святом Андрія виставою «Андріївські вечорниці». Перший благодійний виступ відбувся в центральній районній бібліотеці Печерського району, а другий — в музеї нашої школи. Його і пропронуємо Вам переглянути:

Вітаємо переможців!

Щиро вітаємо переможців конкурсу «Дарниця талантами славиться» у номінації вокал: ученицю 9-А класу Коломицьку Дарину за І місце та випускницю нашої школи Кузьмич Катерину за ІІІ місце.

Враження новоприбувших дітей

Кілька місяців тому нашій школі випала нагода прихистити кількох дітей яким, на жаль, через важку ситуацію на сході країни довелося лишити свої домівкі і переїхати до Києва. Зі слів учнів, шкільний колектив прийняв їх дуже тепло, проте, звичайно, вони б … Читать далее

Творча робота

У п’ятницю, 28 листопада, за участю шкільного театру «Олімп», адміністрації школи та вчителів, відбулося представлення уривку з п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло».
Відеозапис постанови можна переглянути нижче.