Батькам до ознайомлення

 

ТЕРМІНОВО!

Починаючи з 29 січня в навчальних закладах району у звязку зі сплахом гострої кишкової інфекції серед мешканців мікрорайону Бортничі та ускладненням епідеміологічної ситуації в Києві медичними працівниками поліклінік будуть проводитись профілактичні огляди дітей.

Просимо визначитись та надати письмову згоду на медичний огляд Ваших дітей.

Адміністрація школи

29 cічня- День пам’яті Героїв Крут

Ця історія досі викликає неоднозначні оцінки. І це відбувається як з боку суспільно — політичної свідомості обох держав, учасниць згаданої події, так і з боку суто історичного підходу вельми шанованих дослідників .
29 січня 1918 року . Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути , яка розташовувалася на 130 -му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва, Україна . Учасники події : невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік) і знаменита Червона гвардія Радянської Росії , яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом. Результат бою не важко передбачити. У запалі громадянського протистояння, трансформації суспільного і політичного світогляду , в пікових точках переломних моментів, що стали низкою таких подій , які змусили нашу історію зазнати найглибших змін, цей бій ніяк не міг залишитися в забутті.
Причини, з яких це сталося, для деяких очевидні, для деяких так і залишаться незрозумілими і навіть зовсім необгрунтованими, але вони мали місце бути. Як факт, який завжди залишається фактом — такою правдою, яку неможливо ані сховати, ані спотворити; лише на короткий час і лише під дією величезного страху. Але коли ця напруга слабшає, правда знову відкривається. Вона як світло, від якого тікає всяка темрява .
А правда в тому, що народ України любить свою країну. Своєю кров’ю, душею і своєю працею він, як і будь-який інший народ, прагне до життя і благополуччя. Це було доказом , яскравим доказом, і насамперед самим собі . Доказом перед усіма іншими, нехай сильнішими, більш амбітними, але це — пряма відповідь на історичний виклик .
Указ Президента України про «День пам’яті Героїв Крут» № 15 /07, який відзначається 29- го січня, за даними проекту DilovaMova.com, був підписаний 15-го січня 2007-го року.
Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту — пам’ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). Відзначається щорічно — 27 січня. Саме цього дня 1945 року Радянська Армія визволила в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі.

За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. За загальними оцінками, жертвами масового знищення євреїв під час Другої світової війни, разом з 4,5 млн дорослих, стали 1,5 млн дітей.

«Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизмрасизм і упередженість», — йдеться в резолюції ГА ООН. Ініціаторами ухвалення документа виступили ІзраїльКанадаАвстраліяРосія і США, а їх співавторами — ще понад 90держав.

Оголосивши 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняти, як пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства євреїв.

Уперше Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначили в усьому світі у 2006 р. Проте деякі країни відзначали цей день і раніше.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 р. № 3560-VI «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру« на державному рівні Україна вперше відзначила Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту у 2012 році.

22 січня — День соборності України

Галерея

Эта галерея содержит 2 фотографии.

День собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки іЗахідноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної … Читать далее

Почесні гості

15 січня 2015 року до нашої школи завітали почесні гості:                            Світлана Винограденко, голова міжнародної організації за збереження і розвиток народу МГО «МОЗІРОН» та член-кореспондент американсько-українського часопису «Час і події» (Чикаго) Лідія Корсун.

Гості ознайомились з виставкою дитячих робіт В новий рік однією країною. Особливо сподобався гостям виріб родини Савчуків. Приємно вразила гостей шкільна спальня та ігрова.

Відвідування шкільного Музею Родини стало справжнім відкриттям для гості з Чикаго. У книзі відгуків Лідія Корсун зазначила:

15 січня 2015р.

З величезним захопленням познайомилась з роботою Шкільної родини СШ №113;

в тому числі екслюзивним куточком «Музею Родини». Ви працюєте з душею, самовідданістю, саможертовністю, любов’ю до Батьківщини. Це щодо вчителів, керівників (директора Наталії Борисівни).

Дорогі юні друзі — учні та студенти! Слідкуйте настановам та прикладу Ваших вихователів: любіть свою домівку, місто, країну. Знання та праця щоденна роблять кожну людину ЛЮДИНОЮ з великої букви. Вдосконалювати себе і робити Добро для інших і є сенсом життя.

Щасти всім!

Дякую за щедру щиру гостинність. Вашу дружбу повезу з собою. До зустрічі!

Лідія Корсун — кореспондент американсько-українського часопису «Час і події»(Чикаго).

Різдвяний вертеп

Галерея

Эта галерея содержит 12 фотографий.

13.01.2015 р. у музеї нашої школи відбувся виступ театру «Олімп» з постановою Вертепу. Хочемо відзначити, що на святі крім учнів та працівників школи був присутній Посол Миру, професор Б.А. Афанасьєв

Благодійний фонд «Древо надії»

Напередодні новорічних свят до нашої школи завітав благодійний фонд «Древо надії» на чолі зі своїм президентом, депутатом Київської міської ради, Баленко Ігорем Миколайовичем.

Від імені адміністрації, вчителів та учнів школи хочемо подякувати за подароване дітям чарівне новорічне свято розваг, солодощів та подарунків, а також за робототехнічний конструктор «LEGO».

5247 1574

1204