Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад

Галерея

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ                         П О С Т А Н О В А                    від 27 серпня 2010 р. N 778                                Київ                   Про затвердження Положення про                 загальноосвітній навчальний заклад        Відповідно до статті 9 Закону України «Про  загальну  середню освіту» (      651-14      )     … Читать далее

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про загальну середню освіту

Галерея

  З А К О Н   У К Р А Ї Н И Про загальну середню освіту ( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 28, ст.230 )   { Із змінами, внесеними згідно із Законом N 1642-III ( 1642-14 … Читать далее

Мама, тато і я — спортивна сім’я

Галерея

20 лютого в нашій школі відбулися спортивні змагання «Мама, тато і я — спортивна сім’я!» У змаганнях взяли участь 11 сімейних команд. Всі команди були нагороджені дипломами, а переможці призами, які їм знадобляться у подальшому розвитку їхніх спортивних здібностей. Для … Читать далее

Заходи щодо вшанування памяті Небесної Сотні

Евромайдан - Страница 21 - Заголовки удваивают размер событий - umbrella server forum

В рамках проведення заходів щодо вшанування пам’яті Небесної Сотні,

запрошуємо взяти участь

20.02.2015р. з 18.00 до 22.00

у ході на Майдані Незалежності на по вул. Хрещатик.

22.02.2015р.  з 11.30 до  15.00

взяти участь у Ході Памяті.

Зустріч представників Дарницького району 22.02.2015 р. в 11.00 біля м. Хрещатик

Відвідування Центрального Київського військового шпиталю

20.01.2015 р. учні старших класів нашої школи разом із педагогом – організатором Коломицькою Тетяною Володимирівною та бібліотекарем Губань Людмилою Степанівною відвідали Центральний Київський військовий шпиталь. Наші воїни з вдячністю прийняли від шкільної родини дитячі малюнки та запашні щойно спечені пиріжки.

Лагідна пісня, подарована  бійцям Коломицькою Даринкою, дотик жіночої материнської руки, дівоча сльоза та чоловіче скандування «Слава Україні!» підтримали їхній бойовий дух. А малюнки та листи учнів нашої школи дали відчути хлопцям тепло дитячих сердець.

Спілкуючись з захисниками, діти відчули їхній біль, незламний патріотизм і велику віру в Перемогу та краще майбутнє нашого народу.

Видужуйте, наші рідненькі!!!

Залишати частинку люблячого серця кожному воїну, який знаходиться  на лікування, може тільки та людина, котра високодуховна та високоморальна. Саме такими і є наші учні та вчителі.

Слава Україні! Героям слава!

Україна понад усе!!!

IMG_1674_новый размер IMG_1675_новый размер IMG_1676_новый размер

15 лютого- Стрітення Господнє

Це свято щорічно припадає на 15 лютого. За церковним тлумаченням воно символізує зустріч Старого і Нового завітів, а миряни тлумачать його значення як перехідний міст, коли зимовий обрядовий цикл поступається місцем весняному. Стрітення відзначають християни всього світу. У православ`ї його вважають одним з двунадесятих свят.

Стрітення Господнє
Згідно Біблії, Дух Святий пообіцяв старцю Симеону, який жив праведно, що не наздожене його смерть до тих пір, поки не побачить Спасителя. Так відбулася його зустріч при вході в Єрусалимський храм з немовлям Ісусом, якому було 40 днів від народження.
Це свято з`явилося в церковному календарі в IV столітті. Воно завершує цикл різдвяних святок. У цей день в храмах вимовляють проповідь, освячують воду для лікування, а також свічки, якими обкурюють приміщення, людей і домашніх тварин. Молитва в такий день також творить дива, якщо виходить з глибини серця і сповнена віри.
У Київській Русі здавна існувала така прикмета: якщо день буде сонячним, значить, настане відлига, а якщо хмарним — похолодає. Однак головне, щоб душі християн залишалися чистими і світлими, і тоді не страшна ніяка погода, оскільки Господь любить своїх чад і збереже їх від будь-яких напастей!

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого

ОТБ - Харківська обласна державна телерадіокомпанія
Указом Президента України № 180/2004 від 11-го лютого 2004 року, щорічно, 15-го лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день, святкують річницю під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році. Росія та Білорусь цього дня відзначають День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Воїни-інтернаціоналісти створюють міцну структуру громадської організації, яка співпрацює з державними органами стосовно соціального захисту суспільства. З нагоди урочистого святкування Дня вшанування учасників бойових дій, біля Пам’ятника померлим воїнам-афганцям, збираються ветерани та близькі загиблих, аби вшанувати солдатів та офіцерів, які з честю виконували свій службовий обов’язок в горах Афганістану. В спецоперації в Афганістані прийняли участь 160 тисяч українців, з них 3360 не повернулося додому.
В Києві цього дня проходить мітинг-реквієм, біля Меморіального комплексу, пам’яті воїнів України, які загинули в Афганістані. Віддати шану загиблим приходить близько тисячі людей кожного року. Саме цього дня, проходить зустріч воїнів-інтернаціоналістів, яка відбувається в Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.