Відкриття пришкільного табору «Лісова казка»

з 31 травня

в нашій школі відкрився пришкільний табрір «Лісова казка»20160608_120105

Табір «Казка лісова» нам двері відчиняє,

Школярів молодших класів радо зустрічає!

Забралось багато друзів і гостей багато,

Будуть разом весело літо зустрічати!

DSCN1882 DSCN1887 DSCN1898 DSCN1900 DSCN1911 DSCN1920

Випускний вечір!

28.05.2016 у нашій школі відбувся Випускний, який став останнім офіційним шкільним днем для учнів 11-А класу. Бажаємо вам знайти своє місце в житті та стежку, яка вас туди приведе, та при цьому не забувати і ту, яка веде до рідної школи, де вам завжди будуть раді.

ВІТАЄМО!

А всі бажаючі можуть переглянути відеозапис свята тут:

Свято останнього дзвоника!

27 травня в нашій школі, як і в багатьох інших, пролунав останній дзвоник! Вітаємо всіх із закінченням навчального року, бажаємо добре відпочити та набратися сил, а випускникам бажаємо ще й поступити туди, куди вони прагнуть!

До школи на свято завітали випускники 1960 року

Це привітання від них

привітання випускників минулих років)

А зараз Вам пропонуємо переглянути дещо скорочену версію того, що відбувалося на нашому подвір’ї в цей день:

Повернення Надії!

25.05.2016р. вранці в російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що літак президента України Петра Порошенка з ГРУшниками попрямував в аеропорт Ростова-на-Дону, де його чекає українська льотчиця Надія Савченко.

Пізніше високопоставлене джерело в українській владі повідомило, що в Ростові-на-Дону сьогодні відбувся обмін українського депутата Надії Савченко на російських ГРУшників. Через деякий час глава держави повідомив, що літак з українською бранкою приземлився в Україні.

Після повернення в Україну в аеропорту Бориспіль Савченко виступила з емоційно промовою. Пізніше Савченко попрямувала до Адміністрації президента, де також виступила із заявою.

В цей день хочемо висловити свою радість з приводу повернення додому Надії Савченко та сподівання на те, що решта синів і дочок України також незабаром повернуться до своїх сімей.

Запрошуємо на виставу

20 травня 2016 року  о 12. 30

в актовій залі школи відбудеться спектакль «Веселі заручини»

у виконанні акторів студентського театру «Іскра Прометея» університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Художній керівник театру -Пастушенко Валентина Петрівна

Чекаємо на Вас!

І бажаємо приємного перегляду!

20160520_13161520160520_13080620160520_130134

Учні нашої школи беруть участь у відкритті нового торгівельного центру

14 травня відкрився новий торгівельний центр ‘New Way’.

Учні нашої школи у складі оркестру «Сувенір» брали участь у відкритті.

20160514_155858

Коригування семестрового балу

Учні загальноосвітніх навчальних закладів України можуть коригувати семестровий бал з будь-якого предмету. Заяву на коригування семестрового балу можна надати протягом 3 днів з дня оголошення семестрового балу. Заяву на коригування балу пишуть батьки учня. Коригування семестрового балу відбувається у письмові формі в присутності комісії, яка призначається наказом по школі.

У разі, якщо ви бажаєте скоригувати семестровий бал-зверніться до заступника директора Данильчук Н. Д. Для подальшого роз’язнення процедури.

Витяг з інструкції можна переглянути тут

Screenshot_2016-05-12-23-16-23Screenshot_2016-05-12-23-16-29

8 травня-День матері

0ee301d6-997d-4bbf-874e-8fa964a511e2-w800-h800

Спасибі, Матусю, Тобі,
За те, що я живу на світі.
І в цей прекрасний світлий день
Я подарую Тобі квіти.

Свята, прекрасна, дорога.
Тобі моя душа співає.
Любов Твоя така палка
На світі зло перемагає.

Проведи мене, Мамо, будь ласка
Проведи у цей світ.
Хай простелиться ніжна, криласта
Мені дорога услід.

Відгородить вона мене всюди
Від нещасть і біди.
Проведи мене, Мамо, між люди
В білий світ проведи.

Рідна Мамо, подай мені руку,
Щоб не впасти,як тяжко мені.
Мою щиру любов на цім світі
З вдячним серцем дарую Тобі!

Святковий концерт до дня Перемоги

6 травня в нашій школі відбувся святковий концерт до дня Перемоги над фашизмом у другій світовій війні. На святі був присутній наш почесний ветеран Іван Федорович Нєчаєв. Він привітав усіх зі святами, побажав успіхів у навчанні та здоров’я. Хочемо подякувати всім учасникам концерта за відмінну підготовку та відповідальне ставлення до доручених справ. Ви — молодці!

20160506_120905