28 червня- День Конституції України

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України. На жаль, ще не всі громадяни України вважають День Конституції важливим святом. Таке ставлення спричинено тим, що Конституція України, на жаль, працює не на повну силу, більшість конституційних норм і положень все ще залишаються лише деклараціями. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала демократичною державою. Бажаємо вам щоб у своєму конституційному розвитку наша держава завжди дотримувалась норм та положень основного закону.

В школі пройшло засідання трудового колективу з нагоди Дня Конституції України

24 червня-закриття зміни в пришкільному таборі «Лісова казка»

Незабутнім виявився останній день перебування в таборі «Лісова казка» — 24 червня. Цього дня відбулася конкурсно-розважальна програма «Я – голос 113 школи». Саме цей конкурс додав дітям чудового настрою, адже всім відомо, що пісня зближує юні дарування. А наші спортсмени влаштували змагання «Я – справжній футболіст», де ми переконалися, що фізкультура і спорт – пріоритети нашого життя.
Святкова лінійка «Наш табір — найкращий» закликала всіх на закриття табору літа 2016 року та підведення підсумків відпочинку.
З побажанням хорошого змістовного відпочинку та початком літніх канікул дітей привітала директор школи Щенявська Наталія Борисівна. Вона вручила кожній дитині похвальний лист з особливою відзнакою.
На згадку про чудовий день ми зробили спільне фото.
На завершення було проведено конкурс «Отримай солодкий приз», де кожна дитина отримала пакунок з солодощами.
Протягом цього періоду існування табору на шкільному подвір’ї 113 школи звучала весела, запальна українська пісня, де живуть здоровий український дух та традиції.
Уся робота з виховання дітей була спрямована на те, щоб діти повернулися додому бадьорі, загартовані та сильні.

Табір до побачення!
До зустрічі наступного літа!

Рисунок5

Рисунок16 Рисунок17

Автобусна екскурсія по Києву

23 червня вихованці табору поринули у чудову захоплюючу подорож рідним містом.

Дякуємо туристичній фірмі «Фортуна С» за допомогу в організації екскурсії

киъв киъв1 Рисунок14 Рисунок15

Наші друзі — ПОЛІЦІЯ

22 червня в гості до нашoї школи завітали представники поліції , які в ігровій формі повторили правила дорожнього руху

Дякуємо управлінню поліції Дарницького району!

пол пол1 пол2

Зворушлива зустріч поколінь у день скорботи (22.06)

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні (22.06.2016) відбулась зворушлива зустріч поколінь: вихованців літнього пришкільного табору «Лісова казка» при СШ № 113 з ветераном Другої Світової Війни – Нечаєвим Іваном Федоровичем.

Футбольний турнір «Обери свою мрію»

Захід організовано ДЮСШ «Атлет» за підтримки управління освіти.

Всього у змаганнях взяли участь 9 команд з 11 таборів відпочинку («Сонечко» при СЗШ № 280, «Сонечко» при СЗШ № 289, «Сонечко» при гімназії № 290, «Лісова пісня» при СШ № 305, «Вулик. ОК» при гімназії № 237, «Лісова казка» при ШДС «Пролісок», «Лісова казка» при СШ № 113, «Капітошка» при СШ № 309, «Сонечко» при СШ № 314).

Команди були розподілені на групи «А», «Б», «В». Тренери завчасно почали підготовку до турніру зі своїми вихованцями.

Усі присутні дорослі переконались, що маленькі спортсмени – це справжні майбутні професіонали. Юні футболісти демонстрували неабияку майстерність у володінні м’ячем, створенні ігрових комбінацій та у забиванні голів до воріт суперника.

Суддівська колегія відзначила гру двох завзятих футболісток — Поліни з команди табору «Лісова казка» (СШ № 113) та Даші з команди табору «Сонечко» (СШ № 314).

О, футбол, ти приносиш нам хвилювання, розчарування та надію на перемогу!

IMG_0870IMG_0903IMG_0905IMG_0968IMG_0958

ф 1 ф ф3 ы 2

Благодійний фонд «Щаслива лапа»

17 червня вихованці пришкільног табору радо зістрічали представників благодійного фонду «Щаслива лапа».

Навчити як зихстити наший найменших друзій — тварин — це головна мета цього фонду.

Дякуємо за цікаву зустріч та сподіваємося на подільше співробітництво!!!