Міжнародна Академія Екології та Медицини вперше оголошує набір

Міжнародна Академія Екології та Медицини вперше оголошує набір на підготовку лікарів за спеціальністю «Медична та психологічна реабілітація» за спеціалізаціями: «медична реабілітологія» (лікар реабілітолог) та «медична психологія» (лікар психолог).

Навчання починається з 16 січня та 1 вересня 2017 року.  Детальніше за телефонами:

0501969692, 0681192596.

 

 

Дякуємо за пандус!

За сприянням Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації було побудовано пандус для нашої Вероніки, учениці 2-Б класу. Для неї це справжній подарунок! Якісні роботи виконані компанією «Грін Трейдинг». Дівчинка та її батьки безмежно дякують всім, хто посприяв у встановленні пандусу. Зокрема, депутату Київради Паладію Сергію Володимировичу.

image2

Тиждень добрих справ!

Сьогодні, 15.11.2016р., на загальношкільній лінійці учні нашої школи відзвітували не лише про результати чергування на минулому тижні, а ще й про ті добрі справи, які вони виконали напередодні свята. Всі справи були записані та прикріплені до «Мапи доброти», яку можна переглянути у вестибюлі школи.
Особливо відзначили добру справу, яку усім класом зробили учні 5-А. Діти принесли з домівок різноманітні подарунки(іграшки, канцелярські прилади, цікаві книжки та ін.) та власноруч передали їх учням Дитячого будинку-інтернату для дівчат, який знаходиться по сусідству.
Не забувайте робити добро людям не тільки на свята і тоді воно повернеться до Вас сторицею!

2vNtZxl3XXA MTFj2tdqB2g

Hjz6eGJHKYA  mq-syuRtSA4

Фотовиставка «Добровольчий батальйон ОУН.Два роки війни»

14 листопада 2016 року з 9.00 до 17.00 відкрито фотовиставку

«Добровольчий батальйон ОУН. Два роки війни» 

16 листопада 2016 року           о 17.00 в Дарницькій районній державній адміністрації

презентація фотовиставки

«Добровольчий батальйон ОУН. Два роки війни»

Запрошуємо всіх

Місячник шкільних бібліотек

Упродовж жовтня 2016 року в СШ №113 пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Пропонуємо Вам ознайомитись зі  Звітом.

9 листопада — День української писемності та мови

Галерея

Эта галерея содержит 28 фотографий.

9 листопада на території України відзначався День української писемності та мови. Наша шкільна родина теж долучилась до свята: серед учнів 5-6 класів був проведений «Мовний КВК», учні 8-А та 9-А класів та деякі вчителі приєднались до написання всеукраїнського диктанту. Крім … Читать далее

6 листопада — День визволення Києва!

6 листопада — День визволення Києва від фашистських загарбників. 73 роки тому, 6 листопада 1943 року, радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили від німецько-фашистських загарбників столицю України — місто Київ.

Результат пошуку зображень за запитом "6 листопада день визволення києва"За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів, а 668 стали Героями Радянського Союзу, тридцять двоє з них були киянами.

Результат пошуку зображень за запитом "6 листопада день визволення києва"

Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх мешканців із 73-ю річницею визволення столиці України. Зичимо міцного здоров’я, щастя, любові, радості та благополуччя, а також сподіваємося, що сьогоднішня війна закінчиться якомога швидше.

Результат пошуку зображень за запитом "6 листопада день визволення києва"

День морської піхоти України

16 листопада відзначатиметься День морської піхоти України.

Емблема_морської_піхоти_(2007)

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до акції підтримки наших піхотинців! Приносьте свої малюнки та інші творчі вироби, і вони будуть передані воякам напередодні свята!
Зі своїми роботами звертайтеся до заступника директора, Кузьмич Тетяни Юріївни.