Відвідування футбольних матчів між дитячими збірними Києва та Донецька

Эта галерея содержит 5 фотографий.

Вихованці пришкільного табору «Лісова казка»  31 травня відвідали футбольні матчі між дитячими командами Києва та Донецька

Екскурсія в природу

Эта галерея содержит 7 фотографий.

Краса природи – справжнє диво. Вихованці пришкільного табору «Лісова казка» поринули у лісову казку…………… Все неповторне і живе. Де не поглянь, скрізь так красиво: По небу сонечко пливе, Навколо височіють гори, Між горами дзюрчить вода. А ліс зелений, наче море, … Читать далее

Відкриття табору «Лісова казка» при СШ № 113

Эта галерея содержит 11 фотографий.

30 травня у нашій школі радо відкрив двері пришкільний табір «Лісова казка».  На урочисте відкриття до дітей у гості завітали Сонечко, Літо, Мавка лісова та Гном. Діти співали, танцювали, а лісові гості пригощали всіх смаколиками.

Випускний вечір учнів молодшої школи

24 та 25 травня відбулися випускні вечори 4-а та 4-б класів. Ми вітаємо учнів та їх батьків з цим дійством, а всім, хто не зміг бути присутнім на святах, рекомендуємо переглянути наступні відеозаписи.

Вальс 4-Б клас

www.youtube.com/watch?v=gyKGOmew22s

20170525_114810 20170525_122403 20170525_122730

image001

Благодійний фонд «Щаслива лапа» висловлює подяку адміністраціям шкіл за співпрацю у 2016-2017 н.р. при проведенні інтерактивних занять про гуманне та відповідальне ставлення до тварин з учнями 1-11 класів, що проходили в рамках проекту «Біоетика»!

Ми раді повідомити, що найближчим часом учні, їх батьки, педагоги, та всі небайдужі, матимуть чудову можливість відвідати організований Фондом Перший благодійний «Забіг із собаками», який відбудеться 17 червня 2017 року на ВДНГ.

На всіх присутніх очікує дитяча зона (конкурси, фотозона, майстер-клас з робототехніки, виставка дитячих малюнків та ін.)консультації кінолога та ветеринара,  ярмарок, безліч смакоти, дружня та весела атмосфера та багато іншого.

Крім того, кожен бажаючий, може не лише підтримати учасників забігу, але й стати, його активним учасником (пробігши 1  або 3 км). Для цього необхідно зареєструватись за посиланням: https://athletic-events.com/ru/events/402.

Вхід – безкоштовний!

Будемо раді бачити всіх небайдужих,

як разом з їх пухнастими друзями, так і без них!!!

18 травня- День вишиванки. Вишиванка-наш генетичний код

Вишиванка-наш генетичний код

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка — яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. — IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.
День вишиванки — поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.
В 2017 році День вишиванки припадає на 18 травня.